محل تبلیغات شما

کتم و شالم رو دراوردم و آویزون کردم به دستگیره در باز. فکر کردم همیشه وقتی این گیره های لعنتی رو میذارن رو سرم چندشم میشه. بعد از سوسک، این شاید توی رتبه دوم چندش مندی باشه. شایدم نه. بیش تر بخاطر خیس بودنش. اساسا ازینکه لباس هام و موهام خیس بشه بدم میاد. از زیر بارون بودن هم. _ دراز بکش. رومه هست ته تخت. می دونم برای کفشه. با اینحال دوست دارم سوال بیجا بپرسم: کفش هام رو نیازی نیست در بیارم؟  _ نه عزیزم. چشماتو ببند. / این قسمتم سخته. چشم بستن. وقتی چشم هام رو می بندم احساس نا امنی دارم. تمام صد در صد حواسم پیش چشم بستنه. توی سرم بیست و سه تا آدم فریاد می زنن: باز کن چشماتو. حریص میشم. وقتی بسته س مدام ت می خوره. استرس می گیرم. آروم باش دختر. به چیزای خوب فکر کن. انگار که قراره فکرام بریزه اون تو که تمام سعیم رو می کنم برای پنهان کردنش. _ چشماتو باز کن. تا باز میشن دوست دارم ببندم! همون حریص شدن. _ ببند. نور می تابه به چشمام. بالا سرم. روشن، خاموش. تند تند. _ باز کن. و همون نوره. اذیتم نمی کنه. پلک نمی زنم. نکنه باید پلک بزنم؟ پلک می زنم. نکنه نباید؟ نمی زنم. صدبار این فکرای تکراری. نمی دونم. ترجیح میدم بسته باشه. _ نفس عمیق بکش.  هروقت میگن نفس عمیق، یادم میفته یبار خیلی وقت پیش رفتم سرچ کردم. باید با بینی دم، اما با دهان بازدم. اما دهانم بسته س، به واسطه همون چیزا که وصل کردن.پس اینا به چی میگن نفس عمیق؟ همون نفسای خودمو واضح تر می کشم! احساس نیاز می کنم به سرفه. اما دهنم بسته س. چرا تموم نمیشه؟ تموم میشه. آه. این چیزای خیس چندش. کاغذاش رنگی ان و پشت و رو زده. خانم دکترم کاغذاش آ چهار بود و تک رو می زدن. نوارای سالای قبلمو داد به خودم، آوردم چرک نویس بکنم. نوار دو رو به چه درد من می خوره آقای دکتر؟ خودکارهای مطب هم مارک بیکه. بیک. . . 

همین جا نقطه ی آخر بود.

طولانی نوشت دو- سفید

طولانی نوشت- از مطب دکتر جان

رو ,باز ,بسته ,کن ,پلک ,زنم ,باز کن ,رو می ,می خوره ,زنم نکنه ,نمی زنم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها